Lakiery hybrydowe efekty

Każda kobieta chce się cieszyć pięknymi paznokciami. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć są hybrydy do paznokci. Zaletą tego rodzaju paznokci jest dodawanie seksapilu oraz świetny wygląd. Dodatkowo efekt wykonania tego rodzaju paznokci utrzymuje się bardzo długo.

Co to jest manicure hybrydowy?
Jest to metoda na wykonanie paznokci. Podczas jej realizacji wykorzystuje się dwie bardzo popularne w kosmetyce substancje: lakier do paznokci oraz żel do manicure. Największą zaletą tego rodzaju paznokci jest ich duża wytrzymałość oraz w pełni naturalny wygląd. Dodatkowo są odporne na uszkodzenia i przeważnie nie odpryskują.

Najważniejsze informacje na temat manicure hybrydowego
– Paznokcie tego rodzaju są bardzo trwałe, można zapomnieć o innych rodzajach paznokci, które potrafią odpryskiwać.
– Efekt zwykle utrzymuje się nawet przez 3 tygodnie.
– Metoda ta nie uszkadza paznokci
– Niestety metoda ta nie pozwala na przedłużanie paznokci
– Metoda ta pozwala tylko i wyłącznie na umieszczenie drobnych zdobień
– Aby zmyć tą formę zdobienia paznokci należy zastosować specjalne zmywacze oparte na bazie acetonu
– Ich zaletą jest to, że mają ładny i naturalny wygląd.
– Można je zastosować zarówno na krótkich jak i długich paznokciach
– Kolejną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie osłabia on płytki paznokcia co pozwala na jego bardzo częste stosowanie

Nie są one dla każdego
Niestety jednak jeżeli masz chore paznokcie to nie będzie możliwe zastosowanie tego zabiegu. Przykładowymi chorobami, które uniemożliwiają wykonanie tego zabiegu są: zakażenie dermatofitami, grzybami drożdzopodobnymi. Dodatkowo zabieg ten nie powinien być stosowany w przypadku posiadania słabych i podatnych na złamania paznokci. Innymi problemami, które mogą problematyczne podczas realizacji paznokci hybrydowych są: pogrubienie i przerost płytki paznokcia, przebarwienia płytki, płytka paznokcia oddzielająca się od łożyska czy też przebarwienia po przebytych urazach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Tagi: ,