Lakiery top coat

Lakiery top coat to produkty, które wydłużą trwałość i znacznie polepszą jakość każdego manicure. Wyglądem oraz konsystencją niewiele różnią się od bezbarwnych lakierów do paznokci i znajdują zastosowanie zarówno w profesjonalnych salonach, jak i indywidualnie. Top coat, czyli wierzchnia warstwa pokrywająca manicure, przyspiesza schnięcie lakieru. W zależności od rodzaju, top coat można używać na mokry, jeszcze świeży lakier lub wstępnie podeschnięty.

Lakiery top coat przedłużają trwałość lakieru znajdującego się pod spodem poprzez utworzenie wytrzymałej powłoki na wierzchu. W żaden sposób nie zasłaniają koloru naniesionego na paznokcie, pomogą utrzymać się dłużej nawet niezbyt trwałym lakierom. Zdarza się, że manicure wydaje się matowy i pozbawiony blasku. Piękne nabłyszczenie to kolejna zaleta wykorzystania top coat. Przy wprawnym zastosowaniu można osiągnąć efekt paznokci żelowych bez zastosowania profesjonalnej lampy.

Top coat to idealny produkt dla kobiet ceniących piękne, zadbane dłonie i nienaganny wygląd manicure. Polecany zwłaszcza przy męczących i nieestetycznych odpryskach. Odpowiednio dobrany, znajdzie zastosowanie na wszystkich lakierach.

Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników